Je nám líto, tato pozice je již obsazena.

Aktuální pracovní nabídky naleznete zde.


Projekt Manager IFRS

CENTRÁLA V PRAZE

Uplatni své dovednosti a znalosti v největší finančněporadenské firmě a přidej se k nám!

Jsme Partners Financial Services, a.s., moderní finanční skupina s velkými vizemi i kapitálem na jejich realizaci. Dva tisíce našich poradců pečují o více než půl milionu klientů. Nejsme korporace, promluvit si s majitelem proto není sci-fi. Snažíme se změnit zaběhlé pořádky ve finančním sektoru. Jsme inovátor a tvoříme nové koncepty. Naše finanční skupina Partners má vlastní pojišťovnu Simplea, penzijní společnost Rentea, nemovitostní fond Trigea, investiční společnost, distribuční síť a v nejbližší době i dlouho očekávanou novou banku. Pronikli jsme již na slovenský trh a chceme dále expandovat na zahraniční trhy.

 

Aktuálně obsazujeme pozici Projekt Manager IFRS. Chtěli bychom do týmu projektového manažera, který určí strategii a bude řídit a vést implementaci projektu IFRS v celé finanční skupině Partners. Hodil by se nám člověk se zkušenostmi a znalostmi IFRS a to zejména v oblasti finančních instrumentů a konsolidací.

 

Hledáme někoho, kdo:

  • zvládne a pomůže s implementací IFRS ve skupině,
  • není jen metodik, ale spíše praktik, který povede projekt implementace IFRS v celé finanční skupině Partners,
  • má dobrou znalost IFRS, zejména v oblasti finančních instrumentů a konsolidací. Výhodou je, pokud ví, co je to IFRS 17, detailní znalost však není podmínkou,
  • je schopný přenést teoretické znalosti a implementovat je v praxi,
  • má rád práci s daty a umí je i analyzovat,
  • bude schopný navrhnout praktická řešení v této oblasti,
  • je způsobilý řídit projekty s cílem připravit dokumentaci k implementovanému řešení,
  • nebojí se komunikace a spolupráce s ostatními kolegy napříč celou finanční skupinou.

Víš, o co jde a troufneš si? Neváhej se nám ozvat a využij této mimořádně atraktivní pracovní nabídky.

 

A co za to?

Tvoje pracovní náplň bude pestrá. Dostaneš příležitost i prostor uplatnit své nápady. Na pracovišti jsou fajn kolegové, vládne tu přátelská atmosféra i lidský přístup. Nabízíme pěkné kanceláře v Praze na Chodově, dobrou kávu, příspěvek na stravování i středeční obědy zdarma až na pracovní stůl. Podporujeme školení a individuální výuku angličtiny na pracovišti, využít můžeš další z řady firemních benefitů. A pokud budeš potřebovat klid na práci, home-office to jistí.

 

Zkusíme to spolu? Pokud je tvá odpověď ano, neváhej a pošli nám své CV nebo si napiš o další informace na e-mail stepanka.svatkova@partners.cz

 

Těšíme se na dalšího skvělého kolegu či kolegyni.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení