PROJEKTOVÝ MANAŽER – EXPANZE DO RUMUNSKA

CENTRÁLA V PRAZE

O NÁS

Jsme Simplea, moderní česká pojišťovna, která se pyšní lidským přístupem a srozumitelností. Naším cílem je změnit tradiční přístup k životnímu pojištění. Díky vizi zkušených manažerů, kteří Simplea zakládali bez korporátních omezení, jsme spojili inovativní technologie s praktickým myšlením. Výsledkem je unikátní životní pojištění, které zaručuje klientům spolehlivé vyplácení pojistek – a to jako jediné na trhu.

PŘIDEJ SE K NÁM!

Do našeho skvělého týmu přijmeme dalšího parťáka na pozici Projektový manažer – expanze do Rumunska.

Hledáme zkušeného projekťáka v oblasti pojišťovnictví, který se nebojí vzít na svá bedra výzvu expanze našich služeb do Rumunska. Máme za sebou úspěšnou expanzi na Slovensko a do Polska, a teď hledáme právě Tebe, abys rozšířil náš dynamický tým a společně jsme pokračovali v naší cestě.

CO OD TEBE OČEKÁVÁME:

  • zkušenosti s řízením projektů,
  • znalost procesů v pojišťovně, včetně právních aspektů,
  • schopnost propojovat oddělení napříč pojišťovnou (IT, produkt, právní),
  • komunikace v angličtině (znalost rumunštiny je výhodou),
  • odvaha a proaktivní přístup,
  • flexibilita a ochota cestovat.

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

Na práci v prestižní a dynamicky se rozvíjející společnosti. Připojíš se k týmu, který má drive a chce dělat velké věci. U nás nuda nehrozí! Tvoje pracovní náplň je pestrá. Dostaneš příležitost i prostor uplatnit své nápady. Na pracovišti jsou fajn kolegové, přátelská atmosféra, lidský přístup. Nabízíme pěkné kanceláře v Praze na Chodově, dobrou kávu, příspěvek na stravování, sick days, příspěvek na penzijní připojištění. Podporujeme školení i individuální výuku AJ na pracovišti a využít můžeš další z řady firemních benefitů. A pokud budeš potřebovat klid na práci, home-office to jistí. Těš se i na pracovní cesty do Rumunska, které rozšíří tvé profesní i osobní obzory. Kdo by nechtěl spojit práci s cestováním a ochutnáváním ciorby a sarmale?

 

Pokud máš tah na branku a nebojíš se létat za novými příležitostmi, pak jsi ideální kandidát pro nás! Přidej se k našemu týmu a buď součástí něčeho velkého.

 

ZNÍ TO SKVĚLE? TO JSME RÁDI!

Tak neváhej, pošli nám svůj životopis a motivační dopis o tom, proč právě ty v Partners na e-mail:personalni@partners.cz.

Chci být součástí týmu

Chráněno službou reCaptcha (ochrana soukromí - smluvní podmínky)

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení