Je nám líto, tato pozice je již obsazena.

Aktuální pracovní nabídky naleznete zde.


Quality Assurance - Tester

CENTRÁLA V BRNĚ

Staň se důležitým členem našeho týmu, který se bude podílet na expanzi skupiny Partners!

Hledáme lidi, kteří se nechtějí hrabat ve starých kódech. Stavíme totiž tým pro fungl nový projekt, který není zatížený žádnou minulostí, rozjíždí se na zelené louce a má ambici být technologickou špičkou na trhu. Pokud tě někdy lákalo zkusit pracovat na softwaru pro finanční sektor, který má smysl, tady je tvoje příležitost!

Na rovinu je třeba říct, že nejsme kravaťáci a věci chceme dělat jinak! Nemáme v plánu skončit jako dnešní zkostnatělé instituce se systémem v MS-DOS. Nechceme ani vyhazovat milióny za polovičatá řešení od velkých korporací, které fungují „jakžtakž“! Hledáme lidi, kteří se nebojí nových řešení, jsou inovativní, přemýšlí nad tím, co dělají a hlavně chtějí, aby jejich práce měla smysl. Někoho, kdo chce za technologickým řešením vidět i reálný užitek který technologie uživatelům přináší.

Tvým hlavním úkolem bude zajistit vysokou kvalitu produktu. To znamená, že svými zkušenostmi ovlivníš architekturu budoucího systému tak, aby byl dobře testovatelný a generoval dostatek informací, které pomohou odhalit případné příčiny. Vymyslíš a zrealizuješ QA procesy a budeš tlačit na automatizaci těchto procesů. 

CO OD TEBE OČEKÁVÁME?

  • Nemusíš být expert, ale máš min. 2 roky praxe jako manuální tester.
  • Máš alespoň základní povědomí nebo zkušenost s automatizací testů.
  • Byl/a jsi u projektu, kde se automatizace implementovala.
  • Umíš si nainstalovat všechny potřebné nástroje.
  • Dokážeš číst kód.
  • Umíš samostatně řešit problém.
  • A v ideálním případě máš zkušenosti s FE/BE automatizačním nástrojem (Cypress, K6, Postman...).

 

CO ZA TO DOSTANEŠ?

  • Budeš mít možnost popustit uzdu své kreativitě! Můžeš navrhovat a vymýšlet nová řešení od A až do Z.
  • Stavíme Tým! Sdílení zkušeností a znalostí je pro nás důležité. Můžeš se spolehnout na lidi kolem sebe, ale na oplátku čekáme, že i ty budeš podporovat ostatní členy naší party a podílet se na jejich rozvoji.
  • Je důležité držet krok, a tak se čas od času budeš muset ponořit i do studia nových technologií a postupů. U nás budeš mít dostatek prostoru na seberealizaci a rozvoj!

Ovládáte uvedené na jedničku a máte rád výzvy? Pak je vám tato nabídka ušitá na míru. Těšíme se, že nám o sobě dáte co nejdříve vědět na e-mail personalni@partners.cz

 

Na tu pravou osobnost, které doplní náš zapálený tým, si rádi počkáme.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení