Je nám líto, tato pozice je již obsazena
Aktuální pracovní nabídky naleznete zde.

SENIOR PROJECT MANAGER

CENTRÁLA V PRAZE

Pojďte s námi budovat novou moderní banku!

O PROJEKTU

Rozhodli jsme se rozšířit finanční skupinu Partners a postavit si vlastní banku! Pro klienty, pro poradce. Měníme status quo a dobýváme trh po svém. Věříme, že dokážeme vybudovat proklientskou banku, která nabídne perfektní základní služby širokému retailu, propojí komplexní poradenství a bankovnictví v počítači i mobilu.

KDO JSME

Jsme Partners Financial Services, a.s. – moderní finanční skupina s velkými vizemi i kapitálem na jejich realizaci. Nejsme korporace, promluvit si s majitelem proto není sci-fi. Snažíme se změnit zaběhlé pořádky ve finančním sektoru, jsme inovátor a tvoříme nové koncepty.

Jsme parta nadšenců, která už společně prošla nejedním úspěšným projektem. Náš plán je postavit banku na zelené louce. Předtím ale musíme všechno připravit – definovat, sepsat, vyzkoušet a poté implementovat.

KOHO HLEDÁME

Do projektu hledáme nového Senior Project Managera v oblasti Risk Managementu, který využije zkušenosti a technické znalosti a postará se o agendu tak, aby vše běželo hladce, rychle a efektivně. Bude schopen rychle převzít agendu projektové managementu několik streamů v oblasti risk managementu, zajistit vzájemné propojení těchto streamů do jednoho celku.

Dále dle interní metodiky připravit dokumentaci k spuštění projektu/ů, kontaktní matice, roadmapu, projektový plán, řídit schůzky, tvorba zápisů, akceptačních protokolů, komunikace s interním a externím zákazníkem a dodavatelem, pravidelný reporting stavu projektu/ů, dodržování rozpočtu, zodpovědnost za kvalitu služby, dodržování termínů a fakturačních milníků a vedení postprojektové servisní podpory.

Nedílnou součástí je dále úzká spolupráce s podpůrnými interními týmy (Business, Finance, Risk a IT). Hlavní oblast působnosti a zodpovědnosti je Retail Risk Managementu u vývoje Risk aplikační a úvěrové infrastruktury.

CO BY TI NEMĚLO CHYBĚT

 • Praxe na obdobné pozici min. 3 roky v bankovní nebo nebankovní finanční společnosti
 • Zkušenosti s řízením projektů konsolidující několik streamů do jednoho celku a současně do banky jako jednoho celku
 • samostatnost, plná odpovědnost za svou práci, schopnost řešit komplexní úkoly
  • Velkou výhodou je přímá zkušenost s řízením projektů v oblasti risk managementu většího rozsahu
 • Zkušenosti s IT aplikační, datovou infrastrukturou a s projekty implementace informačních systémů
 • Výborné komunikační a analytické schopnosti
 • Profesionální vystupování
 • Vysokou míru samostatnosti, flexibility a pečlivosti
 • Aktivní a pozitivní přístup k vykonávané práci
 • Výborná znalost práce s PC, MS Office, MS Project
 • SŠ/VŠ vzdělání
 • Výbornou znalost ČJ
 • Znalost AJ min. na úrovní B1

NA ZÁVĚR

Podílej se s námi na inovaci a kultivaci českého bankovního trhu – staň se jeho součástí. U nás oceníš plochou organizační strukturu, přímou spolupráci v kolektivu, velkou míru samostatnosti a možnost profesního rozvoje. Nabízíme pěkné kanceláře v Praze na Chodově a širokou škálu benefitů. Nudit se rozhodně nebudeš, náplň bude pestrá. Dostaneš příležitost i prostor uplatnit své nápady a být u zrodu moderní banky.

Troufneš si? To jsme rádi! Tak neváhej, pošli nám svůj životopis na e-mail: stepanka.svatkova@partners.cz, nebo si napiš o další informace.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení