SPECIALISTA ADMINISTRACE

CENTRÁLA V PRAZE

Měníme svět financí, pusť se do toho s námi! Staň se součástí oddělení Back Office, kam právě hledáme posilu na pozici Specialista administrace.

Jsme Partners Financial Services, a.s. – moderní finanční skupina s velkými vizemi i kapitálem na jejich realizaci. Pečujeme o více než půl milionu klientů a 2 tisíce poradců. Nejsme korporace, promluvit si s majitelem proto není sci-fi. Snažíme se změnit zaběhlé pořádky ve finančním sektoru, tvoříme nové koncepty, jsme inovátor na trhu. Máme vlastní investiční společnost, pojišťovnu, penzijku, síť kamenných poboček a budujeme i vlastní banku.

Něco málo o našem týmu

Back Office je důležitým stavebním kamenem naší společnosti Partners a procesně udržuje v chodu celý holding. Jedná se o relativně malý, ale energický tým, v němž se klade důraz na přátelské vztahy a spolupráci. „Táhneme za jeden provaz“ pro nás není jen prázdná fráze.

Co tě čeká

Baví tě administrativa a vše kolem papírování? Komunikace a řešení problémů je tvoje výzvou? Pak hledáme právě tebe! Jako Specialista administrace Back Office oddělení máš na starost zpracování smluvní dokumentace klientů a s tím související. Budeš například:

  • Kontrolovat dodané dokumentace a evidovat je v interním systému společnosti.
  • Zadávat údaje o klientech a jejich smlouvách.
  • Komunikovat s poradci – řešit reklamace a dotazy týkající se smluvní dokumentace klientů.
  • Úzce spolupracovat s kolegy z obchodního a finančního oddělení.

Co za to

Možnost uplatnit své nápady a podílet se na zjednodušení procesů. Nabízíme ti práci v pěkných kancelářích v Praze na Chodově s neomezeným přístupem k dobré kávě, příspěvkem na stravování a středečními obědy na pracovišti zdarma. Plat, který si zasloužíš, a k tomu další finanční ohodnocení vč. ročního bonusu, řady prima benefitů i možnosti občasné práce z domova. Nezapomínáme ani na utužování vztahů, k čemuž slouží pravidelné firemní akce – víkendové teambuildingy, vánoční večírky i mimopracovní týmové akce.

Využij této příležitosti a dej nám o sobě vědět. Pošli nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail: personalni@partners.cz.

Těšíme se na dalšího skvělého kolegu či kolegyni! 

Chci být součástí týmu

Chráněno službou reCaptcha (ochrana soukromí - smluvní podmínky)

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení