Je nám líto, tato pozice je již obsazena

Aktuální pracovní nabídky naleznete zde

Specialista reportingu/výkaznictví pro metodiku COREP – oblast likvidita

CENTRÁLA V PRAZE

Pojď s námi budovat novou moderní banku. Zrovna by se nám šiknul kolega nebo kolegyně.

O PROJEKTU

Rozhodli jsme se rozšířit finanční skupinu Partners a postavit si vlastní retailovou banku! Chceme klientům poskytovat jen to podstatné, bez korporátních zbytečností a zastaralých technologií. Využijeme k tomu synergie a síly s naší finanční skupinou.

Uvítali bychom člověka s pracovní zkušeností z bankovního prostředí, který ví, jak funguje regulatorní reporting uvnitř v bance. Někoho samostatného, s pozitivním myšlením, kdo aktivně vyhledává jak a co ve své pozici zlepšit.

Staneš se součástí finančního oddělení, které zajištuje řízení likvidity a cash flow, řízení aktiv a pasiv, finanční plánování, odpovídá za účetnictví, výkaznictví a daňovou agendu koncernu.

Tvým prioritním úkolem bude údržba a rozvoj vnitřně budovaných datových řešení v oblasti reportingu a s tím související navrhování úprav stávajících IT systémů, tvorba zadání pro programátory a testování nových aktualizací. Budeš zpracovat výkazy metodiky COREP pro oblast likvidity (corep_alm_ind/con, corep_lcr_da_ind/con, corep_lcr_da_ind/con) a další operace spojené s touto pozicí jako:

 • Analýza vstupních atributů a zdrojů dat pro výkazy COREP v oblasti likvidity
 • Definice procesu sběru dat pro naplnění výkazů COREP v oblasti likvidity
 • Definice podkladových číselníků, transformačních podmínek, podkladových souborů pro vyplnění výkazů COREP v oblasti likvidity
 • Spolupráce s týmem DWH pro definování potřeb pro zpracování a sběr dat pro výkazy COREP v oblasti likvidity za účelem vytvoření datové základy/GL tabulky pro oblast likvidity
 • Spolupráce s týmem RISK a Finanční účetnictví při sběru a definici dat pro zpracování reportů COREP v oblasti likvidity
 • Vytvoření a udržování metodiky postupu sběru dat a zpracování výkazů COREP v oblasti likvidity
 • Spolupráce s ČNB při dotazování se k zaslaným výkazům COREP v oblasti likvidity
 • Spolupráce při přípravě externích a interních auditů
 • Tvorba uživatelských manuálů a dokumentace k výkaznictví COREP

Za nás musíš splňovat vysokoškolské vzdělání v oboru financí nebo matematiky a zkušenost alespoň 3 roky na pozici regulatorního reportingu. Výborná znalost metodiky COREP v oblasti metodiky. Orientace v ostatních ČNB metodikách regulatorního výkaznictví je pro tebe výhodou. Bez analytického myšlení a rychlého úsudku se neobejdeš. Komunikace a úzká spolupráce s dalšími kolegy tě neminou, nechceme žádného individualistu. Pokročilá znalost při práci s Excelem je samozřejmostí stejně jako znalost angličtiny. A jestli máš zkušenosti v programování SQL, jsi ve výhodě.

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT

Podílej se s námi na inovaci a kultivaci českého bankovního trhu – staň se jeho součástí. Zatím jsme malá parta nadšenců z různých mezinárodních bank – v tom je ovšem naše síla. Víme totiž, že jsme schopni vybudovat banku s nadstandardními službami!

U nás oceníš plochou organizační strukturu, přímou spolupráci v kolektivu, velkou míru samostatnosti a možnost profesního rozvoje. Nabízíme pěkné kanceláře v Praze na Chodově a širokou škálu benefitů. Nudit se rozhodně nebudeš, náplň bude pestrá. Dostaneš příležitost i prostor uplatnit své nápady. Na pracovišti se to navíc hemží fajn kolegy.

Jdeš do toho s námi? Tak nám pošli svůj životopis na e-mail stepanka.svatkova@partners.cz nebo si napiš o další informace. Rádi tě u nás uvítáme a řekneme si víc.

  Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

  Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

  Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

  Více informací & nastavení