Je nám líto, tato pozice je již obsazena

Aktuální pracovní nabídky naleznete zde

SPECIALISTA ŘÍZENÍ OPERAČNÍHO RIZIKA

CENTRÁLA V PRAZE

O CO JDE

Rozhodli jsme se rozšířit finanční skupinu Partners a postavit si vlastní banku – pro klienty i pro poradce. Měníme status quo a dobýváme trh po svém. Chceme klientům poskytovat jen to podstatné, bez korporátních zbytečností a zastaralých technologií. Využijeme přitom synergie a síly s naší finanční skupinou.

 

JAK SI TĚ PŘEDSTAVUJEME

Osobnost, která dokáže nastavit a řídit nefinanční rizika nově vznikající banky. Hodnotit, analyzovat a řešit daná rizika. Nebojí se říct svůj názor, diskutovat a spolupracovat s kolegy, kteří definují a řídí procesy ať už s interním IT, nebo externími partnery. Nečekej žádné skupinové předpisy a reporty, je to zcela na tobě. Určitě tě nemine administrativa, jako je kontrola pracovních postupů a procesů včetně jejich tvorby. Potřebujeme ale čtivé vnitřní předpisy a postupy, které nezapadnou a budou se používat.

CO CHCEME

  • Zkušenosti z výše uvedené oblasti a zároveň chuť učit se nové věci
  • Znalost regulace finančního trhu a nefinančních rizik
  • Praxi v řízení nefinančních rizik. Zkušenost z AML rizika, prevence podvodů nebo informační bezpečnosti je výhodou
  • Znalost procesního řízení a fungování bankovních procesů. Zásady informační bezpečnosti jsou výhodou
  • Příjemné a profesionální vystupování, schopnost komunikovat s kolegy z obchodu/procesu
  • Výbornou uživatelskou znalost PC

CO ZA TO

Příležitost pro ty, kteří chtějí víc tvořit, a přesto mají rádi bankovnictví. Pokud tě baví rozsáhlá a různorodá agenda, možnost nastavit si vše podle sebe a být důležitou součástí banky, tak hledáme právě tebe. Zatím jsme malá parta nadšenců, vládne u nás přátelská atmosféra a lidský přístup. Nabízíme pěkné kanceláře s moderními technologiemi v Praze na Chodově, dobrou kávu, příspěvek na stravování, středeční obědy zdarma. Podporujeme školení a využít můžeš další z řady firemních benefitů – sick days, cafeterie, Multisportkarty. NB a telefon je samozřejmostí stejně jako firemní akce, příspěvek na penzijní připojištění, dny zdraví (očkování, vitamínové balíčky), pěknou relax zónu s občerstvením. A pokud budeš potřebovat klid na práci, home-office to jistí.

Zní to dobře? To jsme rádi, tak nám neváhej poslat svůj strukturovaný životopis na e-mail: stepanka.svatkova@partners.cz

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení