Je nám líto, tato pozice je již obsazena

Aktuální pracovní nabídky naleznete zde

Specialista správy úvěrových produktů

CENTRÁLA V PRAZE

Pojďte s námi budovat novou moderní banku!

 

O PROJEKTU

Rozhodli jsme se rozšířit finanční skupinu Partners a postavit si vlastní banku! Pro klienty, pro poradce. Měníme status quo a dobýváme trh po svém. Věříme, že dokážeme vybudovat proklientskou banku, která nabídne perfektní základní služby širokému retailu, propojí komplexní poradenství a bankovnictví v počítači i mobilu.

KDO JSME

Jsme parta nadšenců, která už společně prošla nejedním úspěšným projektem. Náš plán je postavit banku na zelené louce, ale předtím musíme vše připravit – definovat, sepsat, vyzkoušet a poté implementovat.

CO POTŘEBUJEME

Do projektu hledáme nového specialistu na vývoj úvěrových produktů, který vydefinuje úvěrové produkty a zejména vnitřní procesy pro jejich správu, bude součástí jejich vývoje, následné realizace a řízení v průběhu jejich životních cyklů. Těšit se můžeš na implementaci procesů v souvislosti s úvěrovými produkty a jasným cílem: maximální míra automatizace a robotizace.

Nesmíš se bát odpovědnosti za fungování správy produktu. Pod svá křídla si vezmeš přípravu vnitřní směrnice pro správu úvěrových produktů, obsah a realizaci školení, správu a nástroje podpory souvisejících procesů. Budeš parťákem vedení společnosti a dalším oddělením banky při realizaci strategických cílů v oblasti úvěrových produktů. Dále bude potřeba identifikovat a omezovat operační rizika a provádět jejich prevenci.

NEOBEJDEŠ SE BEZ

  • Znalosti závazných legislativních a regulatorních pravidel pro vývoj úvěrových produktů v bankovnictví.
  • Znalosti legislativní základny a regulace pro úvěrové produkty.
  • Znalosti procesů správy úvěrových produktů.
  • Praxe se správou úvěrových produktů.
  • Zkušenosti s účastí na projektech.
  • Sociální a komunikační zdatnosti.
  • Prezentačních dovedností.

 

NA ZÁVĚR

Podílej se s námi na inovaci a kultivaci českého bankovního trhu – staň se jeho součástí. U nás oceníš plochou organizační strukturu, přímou spolupráci v kolektivu, velkou míru samostatnosti a možnost profesního rozvoje. Nabízíme pěkné kanceláře v Praze na Chodově a širokou škálu benefitů. Nudit se rozhodně nebudeš, náplň bude pestrá. Dostaneš příležitost i prostor uplatnit své nápady a být u zrodu moderní banky.

 

Zní to skvěle? To jsme rádi! Tak neváhej, pošli nám svůj životopis na e-mail stepanka.svatkova@partners.cz, nebo si napiš o další informace.

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení