Je nám líto, tato pozice je již obsazena.

Aktuální pracovní nabídky naleznete zde.

ASP.NET DEVELOPER/KA

CENTRÁLA V BRNĚ

Zajímá tě FinTech? Láká tě vývoj zajímavých a v rámci trhu špičkových softwarových nástrojů? Tak to ti můžeme nabídnout – hledáme dalšího borce, který se do toho pustí s námi!

ANO, HLEDÁME VÝVOJÁŘE S VELKÝM V

Jsme parta vývojářů, kteří nesnáší nudné a sáhodlouhé korporátní projekty, kde se musí potkat deset lidí, aby si řekli, jak se píše bubble sort. Jsme rozděleni na tři malé, ale o to více focusované týmy (říkejme jim například Alfa, Beta, Gama) a záleží jen na tobě, tvých možnostech, zkušenostech a ambicích, co se chceš naučit a kam se chceš posunout.


O PROJEKTECH A TÝMECH

SPOLEČNÝM JMENOVATELEM PROJEKTŮ TÝMU ALFA JE DIGITALIZACE

Finanční trh byl a pořád ještě je staromódní papírový byznys, a to ALFA mění. Smlouvy zásadně v elektronické podobě, podpisy dokumentů biometricky či vektorově. Díky ALFĚ například odzvonilo i kravaťákům, kteří z aktovky tahají upatlané prezentační slajdy, protože dnes je cool naše zcela unikátní aplikace, která běží na laptopech, tabletech, ale i mobilních zařízeních. Kdo jako my vyhlásil válku papíru, pro toho je ALFA jako stvořená. Hledáme někoho, kdo celý tým ještě víc nakopne a posune zase o kousek dál.


TÝM BETA JE ZAMĚŘENÝ NA PRÁCI S KLIENTELOU A KLIENTSKÝ SERVIS

Klientů Partners je dnes už hodně přes půl milionu, a bez skvělé SW podpory je jakákoliv práce s nimi nepředstavitelná. BETA má například za sebou sofistikovaný nástroj na segmentaci klientského kmene, který umí použít nejen pár datových geeků, ale dokonce i běžný uživatel. Pokud tě tedy láká vývoj nástrojů, díky nimž bude půl milionu lidí fakt happy a dostanou od nás přesně tu míru péče, kterou chtějí a potřebují, je BETA právě pro tebe.


TÝM GAMA – ZAMĚŘENÍ NA INOVACE NAPŘÍČ FINANČNÍM TRHEM

Umí posbírat od většiny velkých bank, pojišťoven, investičních společností, penzijek i stavebních spořitelen byznysová data, sjednotit do jednoho datového modelu a přetavit je ve zcela unikátní přidanou hodnotu pro klienta. V posledních měsících stojí za vývojem platformy pro tvorbu investičních portfolií a jejich online sjednání. Do týmu hledáme někoho, kdo se nebojí pustit do vývoje věcí, které ještě nikdo nezkusil, a pro koho „frontend“ není sprosté slovo, ale naopak starý dobrý kámoš.


CO MUSÍŠ UMĚT A ZVLÁDAT?

  • Nesmí ti chybět znalost vývoje webových aplikaci za využití ASP.NET C#.
  • Znalost technologií T-SQL, ASP.NET MVC, JavaScript, HTML, CSS.
  • Další znalost TypeScript, Knockout, Sass – NENÍ PODMÍNKOU.
  • Schopnost učit se, samostatně myslet a přicházet s vlastními nápady.

A CO ZA TO?

Velice zajímavý plat a k tomu roční bonus. Práce u nás není nuda. Budeš pracovat na různých projektech, rozvíjet své znalosti, schopnosti a kompetence. Můžeš uplatnit své nápady. Na pracovišti jsou fajn kolegové, přátelská atmosféra, lidský přístup.

Nabízíme pěkné kanceláře ve Spielberk Office Centre Brno s relaxační zónou a velkým gaučem, dobrou kávu, stravenky, středeční obědy. Podporujeme školení a využít můžeš další z řady firemních benefitů. A pokud budeš potřebovat klid na práci, home office to jistí. Zní to skvěle? To jsme rádi!

Tak neváhej, pošli nám svůj životopis nebo si piš o další informace.

Chci být součástí týmu

Chráněno službou reCaptcha (ochrana soukromí - smluvní podmínky)

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení