Je nám líto, tato pozice je již obsazena.

Aktuální pracovní nabídky naleznete zde.


ÚČETNÍ DO BANKY

CENTRÁLA V PRAZE

Staň se součástí naší nové moderní banky.

Rozhodli jsme se rozšířit finanční skupinu Partners a postavit si vlastní banku! Pro klienty, pro poradce. Měníme status quo a dobýváme trh po svém. Chceme klientům poskytovat jenom to podstatné, bez korporátních zbytečností a zastaralých technologií. Využijeme k tomu synergie a síly s naší finanční skupinou Partners.

Jelikož víme, že toho lze dosáhnout pouze prostřednictvím kvalitních lidí, hledáme dalšího člena do týmu, který se do tak jedinečného projektu pustí s námi. Velmi by se nám hodil účetní se znalostí nastavování systémů.  

Jako zkušený účetní víš, co tato pozice obnáší. Zde je výčet činností, jaké tě čekají u nás:

  • vedení účetnictví ve svěřené oblasti a tvorba účetních výkazů; 
  • tvorba a dodržování účetní metodiky jak v oblasti provozního a finančního, tak i produktového účetnictví;
  • zodpovědnost za správnost a kompletnost hlavní knihy, zajišťování rekonciliace dat vstupujících do hlavní knihy z ostatních systémů;
  • zajištění úředního styku s místně příslušnými úřady a orgány státní správy v oblasti daní, mezd a zveřejnění povinných dokumentů;
  • spolupráce při tvorbě finančních výkazů, výroční zprávy a podkladů pro externí audit;
  • definice a nastavování procesů v rámci oddělení finančního účetnictví i dalších oddělení, s dopadem na účetnictví.

Za nás musíš splňovat vysokoškolské vzdělání v oboru financí a mít zkušenost alespoň 3 roky na pozici účetní/metodik, ideálně v bance. Orientovat se v účetnictví pro banky a finanční instituce.

Bez analytického myšlení a rychlého úsudku se neobejdeš. Komunikace a úzká spolupráce s dalšími kolegy tě neminou, nehledáme tajnůstkářského individualistu. A máš-li zkušenosti – regulatorního reportingu banky, nebo nastavováním účetních systémů, jsi ve velké výhodě. A bez dobré angličtiny to časem také nepůjde, protože v nejbližší době plánujeme další rozšiřování.

Na závěr…

Podílej se s námi na inovaci a kultivaci českého bankovního trhu – staň se jeho součástí. Zatím jsme malá parta nadšenců z různých mezinárodních bank, v tom je ovšem naše síla. Víme totiž, že jsme schopni vybudovat banku s nadstandardními službami.


U nás oceníš plochou organizační strukturu, přímou spolupráci v kolektivu, velkou míru samostatnosti a možnost profesního rozvoje. Nabízíme pěkné kanceláře v Praze na Chodově a širokou škálu benefitů. Nudit se rozhodně nebudeš, náplň práce bude pestrá. Dostaneš příležitost i prostor uplatnit své nápady. Na pracovišti se to navíc hemží fajn kolegy.

Chceš to zkusit? V tom případě nám o sobě dej co nejdříve vědět.

Těšíme se na tebe!

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení