ÚČETNÍ do Partners investiční společnosti

CENTRÁLA V PRAZE

Česká finanční skupina Partners se z největší finančněporadenské společnosti na trhu rozrostla o vlastní investiční společnost, životní pojišťovnu, penzijní společnost a budujeme vlastní fintechovou banku. Pomáháme více jak 600 tisícům klientů k lepšímu finančnímu životu.

Kdo jsme

Jsme největší finančněporadenská skupina na českém trhu. Naší vizí je poskytovat klientům komplexní a dlouhodobý finanční servis založený na individuálním poradenství. Pomozte nám s tím. Pro naši dceřinou společnost Partners investiční společnost, a.s., aktuálně hledáme kolegu či kolegyni na pozici: ÚČETNÍ PRO PODÍLOVÉ FONDY.

Pozice je vhodná i pro zkušenou finanční účetní. Znalost podílových fondů není potřeba, vše naučíme, vysvětlíme. V týmu jsou další účetní, kteří též začínali, neměli znalosti a praxi s cennými papíry či fondy. Je to opravdová příležitost se naučit a posunout se dále.

Co vás čeká:

  • vedení účetnictví podílových fondů,
  • účtování o obchodech s cennými papíry, o pohybech vlastního kapitálu, zpracování výpisů z bankovních účtů, zajištění platebního styku, účtování časového rozlišení a faktur,
  • oceňování majetku fondů a denní kalkulace ceny podílových listů,
  • komunikace s depozitářem fondů,
  • příprava podkladů pro účetní závěrky, audit, výkaznictví a reporting ČNB.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • relevantní praxe (1-3 roky) na pozici účetní,
  • znalost aktuálních daňových zákonů a účetních předpisů,
  • schopnost rychle se učit nové věci,
  • analytické myšlení, samostatnost, pečlivost, spolehlivost a flexibilitu,
  • zkušenosti při práci s počítačem (MS Excel, MS Word, účetní programy),
  • znalost IFRS výhodou.

Co vám nabízíme:

  • zajímavou práci v příjemném kolektivu,
  • mzdu odpovídající pracovnímu výkonu a širokou škálu zaměstnaneckých benefitů,
  • možnost odborného růstu a vzdělání,
  • zázemí stabilní a perspektivní společnosti.

Zaujala vás tato nabídka?

Těšíme se na setkání, neváhejte a dejte nám o sobě vědět na email personalni@partners.cz .

Chci být součástí týmu

Chráněno službou reCaptcha (ochrana soukromí - smluvní podmínky)

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení