Školení si objednejte buďto přímo u školitele, nebo nám prosím vyplňte formulář a my vám připravíme školení přímo na míru.

Vypnit formulář

O mně

Mé jméno je Milan Nemeš a jedno z mých poslání spočívá v lektorování finanční gramotnosti. Spolupracuji s základními, středními a vysokými školami, abych pomohl studentům objevit jejich potenciál v oblasti financí. Nejen studenty, ale také učitele a profesory považuji za klíčové komunikační kanály, kterým pomáhám zdokonalovat se ve finančním vzdělávání.

Zpět na výběr lektora

Kromě toho spolupracuji s fotbalovými kluby na finanční gramotnosti. Mým cílem je pomoci sportovcům vytvořit majetek během jejich relativně krátké kariéry, aby po jejím skončení mohli žít z úspor a věnovat se tomu, co je naplňuje a má pro ně smysl. Jednoduše řečeno, usiluji o to, aby měli pevnou kontrolu nad svou svobodou a životem. Vidím v tomto přístupu obrovskou přidanou hodnotu, protože takto přispívám k vytváření lepšího prostředí pro lidi kolem sebe.

Informace, které poskytuji, jsou cenné pro každého, kdo si přeje zlepšit svou osobní situaci a dosáhnout lepšího života. Služba lifeplanningu, se kterou podnikám, je v České republice jedinečná a jsem na to hrdý že můžu šířit tuto službu ve velkém a přispívat k finanční gramotnosti lidí.

S čím vám mohu pomoci

Finanční plán
Získáte kontrolu nad svými penězi dnes i do budoucna.
Hypotéky a úvěry
Vyjednáme exkluzivní podmínky, zajistíme formuláře a pohlídáme termíny.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení