Renata Zachová

Mladá nadějná judistka, která během let 2011 - 2019 získala 16 mistrovských titulů v ČR. V dubnu 2016 přepsala historii českého juda, když jako první česká dívka zvítězila na Evropském poháru dorostenců. Jen o měsíc později korunovala svůj úspěch další zlatou medailí na Evropském poháru kadetů v polské Bialsko Biala. V září 2016 na Mezinárodním turaji ve Varšavě zvítězila dokonce dvakrát, v juniorské a dorostenecké kategorii.

Úspěšný byl i rok 2018, se ve svých osmnácti letech stala vícemistryní Evropy do 23 let v maďarském Győru. V lednu 2020 opět znovu přepsala historii českého juda, kdy jako první česká žena, i když věkem stále juniorka, přivezla bronzovou medaili z Grand Prix z izraelského Tel Avivu. Renča nezahálela ani během „covidového roku“ 2020, kdy se stala v chorvatské Poreči Mistryní Evropy juniorů a po 12letech navázala na úspěch Lukáše Krpálka. Se svým osobním trenérem Mgr. Jirkou Štěpánem, svou cílevědomostí, odhodlaností a vytrvalostí dosáhla mnohých úspěchů, ovšem stále je na začátku a dál si jde za svým SNEM.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení