Školení si objednejte buďto přímo u školitele, nebo nám prosím vyplňte formulář a my vám připravíme školení přímo na míru.

Vypnit formulář

O mně

Narodil jsem se 31.8.1982 v Liberci. Vystudoval jsem Fakultu sportovních studií Masarykovy Univerzity v Brně. 
V oboru financí podnikám od roku 2011, kdy jsem si postupně doplnil odborné vzdělání a veškeré potřebné certifikace, dle pravidel ČNB. Má kancelář sídlí v centru Liberce a v současné době se stará o cca 200 klientů v Libereckém kraji a Praze. Spolu s mým týmem, poskytuji komplexní péči ve všech oblastech osobních financí a jejich dlouhodobou správu. Dále finanční plánování a finanční koučing a školení finanční gramotnosti.

Zpět na výběr lektora

Poskytuji školení na míru potřeb firmy, školy, pro rodiče i jejich děti. Jednoduše Vás naučím základům osobních financí. Ukážu Vám, jak mít své peníze pod kontrolou, jak plánovat, jak přemýšlet o budoucích výdajích. Dále účinnou obranu proti neférovému jednání finančních institucí, jak zabezpečit a ochránit svou rodinu a udržet si svůj životní standard i ve vyšším věku.

S čím vám mohu pomoci

Finanční plán
Získáte kontrolu nad svými penězi dnes i do budoucna.
Hypotéky a úvěry
Vyjednáme exkluzivní podmínky, zajistíme formuláře a pohlídáme termíny.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení