Školení si objednejte buďto přímo u školitele, nebo nám prosím vyplňte formulář a my vám připravíme školení přímo na míru.

Vypnit formulář

O mně

Již jako dítě jsem si přála pochopit, jak fungují peníze a jak se svými financemi nakládat správně, protože ať chceme nebo ne, kolem peněz se dnes točí celý svět. Ne, že by bohatství automaticky generovalo štěstí v životě, ale dostatek financí a hlavně správné zacházení s nimi rozhodně znamená více jistoty, klidu a spokojenosti. Proto si myslím, že vzdělávání ve finanční gramotnosti už od školního věku přináší správné návyky, díky kterým v dospělosti nečiníme špatná rozhodnutí a můžeme například svým dětem dopřát to, co nám samotným chybělo, nebo naopak – udržet pro ně životní standard.

Zpět na výběr lektora

Pro svůj zájem o finanční oblast jsem zvolila studium provozně ekonomické fakulty na ČZU v Praze. Následně jsem pracovala v bankovním sektoru, kde jsem sice do fungování finančního světa pronikla a stala se vedoucí týmu bankéřů, ovšem nemohla jsem přispívat ke vzdělávání široké veřejnosti, které považuji za vůbec nejdůležitější. Proto jsem se ihned, jak to bylo možné, v Partners zapojila do projektu Dne finanční gramotnosti.

S čím vám mohu pomoci

Finanční plán
Získáte kontrolu nad svými penězi dnes i do budoucna.
Hypotéky a úvěry
Vyjednáme exkluzivní podmínky, zajistíme formuláře a pohlídáme termíny.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení