SW Developer .NET

Do brněnského týmu vývojářů hledáme nového kolegu nebo kolegyni.

Nabízíme práci v týmu plném zajímavých osobností, na projektech, které posunují hranice toho, jak klienti vnímají svět finančního poradenství. Tvoříme to, co společnosti Partners dává náskok před konkurencí. Tvoříme budoucnost a byli bychom rádi, aby ses ani ty nenechal omezovat v rozletu!

Koho hledáme?

Developera s minimálně SŠ vzděláním se zkušenostmi s vývojem webových aplikací v technologii .NET a databázovým systémem MS SQL, se znalostí objektového programování v jazyce C#, Microsoft Visual Studio, s analytickým myšlením, se schopností samostatně, odpovědně a spolehlivě pracovat na svěřených úkolech, ale také pracovat v týmu a efektivně komunikovat.

Na co se můžeš těšit?

Plat, jaký si zasloužíš a k tomu roční bonus. Stravenky, sick days, služební notebook a mobil jsou u nás samozřejmostí. Přispíváme na penzijní připojištění a dostaneš benefitní kartu, pomocí které si sám určíš, jaké bonusy chceš čerpat. Krásné pracovní prostory v Spielberk Office Centre Brno s relaxační zónou a velkým gaučem. Příjemný a milý kolektiv. Místo výkonu práce: Brno

CHCI BÝT SOUČÁSTÍ TÝMU

Chráněno službou reCaptcha (ochrana soukromí - smluvní podmínky)

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení