Josef Uchytil, hypoteční specialista

Josef Uchytil působí v Partners jako finanční poradce a manažer od roku 2007, poradenskou činnost provozuje zejména v Praze, Turnově, Liberci a Mladé Boleslavi. Je držitelem mezinárodního certifikátu €FA™ - European Financial Advisor™.

Josef Uchytil (*1979) je laureátem ocenění „největší mediální přínos pro společnost 2008“ a autorem programu Hyposoft (komplexní nástroj pro srovnávání variant financování bydlení). Poradenskou činnost se svým týmem realizuje na ose Praha – Liberec). Jeho cílem  je vybudovat v menších městech jako například Turnov kvalitní síť klientských center.

Vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor výpočtová matematika, a konzervatoř Jaroslava Ježka, obor jazzová skladba. Vedle finančního poradenství hraje v nejrůznějších nejen turnovských jazzových kapelách, v mládí dokonce se svým hudebním uměním vystupoval na námořních lodích.

Vybrané mediální výstupy naleznete zde:

Fotografie Josefa Uchytila naleznete zde.


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku

Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.